Proje Hakkında

Hayata Yaklaş Merkez Sensin

İstanbul’un merkezinde yer almanızı sağlayacak olan İstova Kule, cadde dükkanları, alışveriş merkezlerine, okullara, hastanelere, iş merkezlerine ve Boğaz hattına yakın olmanın getirdiği avantajlarla, sizi İstanbul’un ayrıcalıklı dünyasıyla tanıştıracak.

Ailece, senelerce, hep tebessümle

Hayatınızdaki değerleri sıraladığınızda, eminiz ki en üstte aileniz yer alıyordur. Biz de değerlerinizi korumak için güvenli, huzurlu, konforlu bir yaşam alanı tasarladık. İstova Kule’de mutluluk, ailece vakit geçirebileceğiniz, geniş zamanlara yayılan büyüleyici bir süreç…

Her ayrıntısında özen, her köşesinde incelik var...

Yeni evinizde zaman geçirmek sizi fazlasıyla memnun edecek. Konfor, ferahlık, yaşamdan alınan hazzı her an hissettiren mükemmel bir ambiyans... Yaşam keyfiniz evinizin salonunda daha da büyüyor.

YEMEK YEMEK ZORUNLULUK DEĞİL AYRI BİR KEYF...

Yemeklerinizin lezzeti, el beceriniz kadar yemeği sevgi ve pozitif enerjiyle yapmanızla ilgilidir. Tüm imkanların elinizin altında olduğu mutfağınızla, sizin hünerleriniz birleştiği zaman geriye kalan konuklarınızın yemeklerinizle ilgili yaptığı iltifatlar olacaktır…

“İYİ GECELER!” VE “GÜNAYDIN!” ARASINDAKİ MUTLULUK...

Huzurlu uyumak için yatağınızı ya da yastığınızı değiştirdiğiniz olmuştur. Ama sizi huzurla buluşturacak asıl değişiklik, hayatınızda yapacağınız en önemli değişim: İstova Kule’ye gelmek olacak. Eğer İstova Kule’deyseniz uykularınız düzenli, hayata uyanışınız enerjiktir.

ONLAR MUTLUYSA, SİZ HUZURLUSUNUZ...

Odanın kapısını aralayıp içeri bakınız. Biriciğiniz ellerini yastığının altına sokmuş, mışıl mışıl uyuyor. Yüzünde tatlı rüyaların izi olan sıcacık bir gülümseme. Onu böylesine huzurlu kılan, İstova Kule’nin onun için hazırladığı bu güzel oda...

EVDE ÇALIŞMANIN EN VERİMLİ HALİ...

İşinizi evde yapanlardansanız, çalışma odanızın iş veriminize ne kadar katkı sağladığını zaman içinde kendiniz gözlemleyeceksiniz. Sadece hayal edin, geniş ve kullanışlı bir odada geçirdiğiniz keyifli saatler ve ardından gelen başarılar... İstova Kule’deki odanızda size şimdiden kazançlı işler diliyoruz.

SESİNİZ BURADA DAHA GÜZEL...

Bazen banyonuza sıklıkla uğradığınızı görüp şaşırabilirsiniz. Şaşırmayın! Öylesine şık bir banyonuz var ki, burası size şarkılar söyletecek kadar ışıltılı, gözlerinizi tekrar tekrar üzerinde gezdireceğiniz kadar güzel. Burada banyonuz herhangi bir yer değil, yuvanızın en can alıcı köşelerinden biri.

Güne daha zinde uyanacaksınız!

Fitness salonumuzda spor yapmayı alışkanlık edinerek hem fit bir vücuda kavuşacak hem de enerjik, dengeli ve pozitif bir yaşama adım atacaksınız.

Serin sular ve dingin bir hayat...

Yarı olimpik kapalı yüzme havuzunda kulaç atmak mı, saunada form tutmak mı, yoksa buhar odasında şifa bulmak mı? Hangisi size daha iyi gelirdi? Tercihler farklı olsa da değişmeyen tek şey, burada sizi sağlıklı ve dinamik bir hayatın beklediği.

7/24 güvenlik,dört dörtlük huzur...

7/24 güvende olmanın huzuru paha biçilemez. Profesyonel güvenlik ekibi ve yüksek güvenlik teknolojisi sayesinde evinizde güvende olmanın konforuyla daha olumlu, daha mutlu bir yaşamın anahtarlarını elde edeceksiniz. Katlı kapalı otopark ile aracınız da güvende olacak.

İyi düşün, kazanmak senin elinde...

Konforun, estetiğin ve ergonominin bir araya geldiği, çok geniş sosyal imkanlara sahip yepyeni bir dünya… Üstelik size özel bu dünya, İstanbul’un hızla dönüşen, büyüyen, gelişen bölgesinde. İstova Kule’de çok özellikli yeni bir hayata adım atarken, aynı zamanda çok kazanç getirecek bir yatırımın altına da imza atacaksınız.